Barcode: 0069000158906
Blackberry Bubly
by bubly
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 4
Labels
kosher
cor kosher
Categories
Available in
canada
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, Natural flavour
Related Products in Beverages
Giant eagle, mountain fizzr, soda, citrus
Giant Eagle, Giant Eagle Inc.
E NOVA 4
Giant eagle, nature's basket, drink mix sticks, mango, pineapple
Giant Eagle, Giant Eagle Inc.
NOVA 4
Giant eagle, nature's basket, drink mix sticks, pineapple
Giant Eagle, Giant Eagle Inc.
NOVA 4
Market district, sparkling soda, blood orange
Market District, Giant Eagle Inc.
E NOVA 4
Giant eagle, cola soda, cherry cola
Giant Eagle, Giant Eagle Inc.
E NOVA 4
Sugar free grape drink mix
NOVA 4
Giant eagle, drink mix, grape
Giant Eagle, Giant Eagle Inc.
NOVA 4
Sugar free green tea drink mix
NOVA 4
Italian sparkling mineral water
Giant Eagle, Giant Eagle Inc.
B NOVA 4
Giant eagle, nature's basket, drink mix sticks, blackberry plum
Giant Eagle, Giant Eagle Inc.
NOVA 4
Giant eagle, drink mix, pink lemonade
Giant Eagle, Giant Eagle Inc.
NOVA 4
Market district, sparkling soda, pomogranate
Market District, Giant Eagle Inc.
E NOVA 4