Barcode: 4099100112887
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 200.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 40.0 g |
| of which sugars | 40.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
blackberries, sugar, pectin, xanthan gum, citric acid
Additives
e330
e415
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
75CL Jus De Carotte Rodelika
Beutelsbacher
C NOVA 1
Jus de betterave rouge
Beutelsbacher
B NOVA 1
Jus Orange
Beutelsbacher
C NOVA 1
Jus d'abricot
Beutelsbacher
E NOVA 1
Molivo
Vitaquell
D NOVA 4
Holunder-Punsch
Beutelsbacher
C NOVA 1
75CL Jus Pamplemousse Rose
Beutelsbacher
C
Mangue
Beutelsbacher
D NOVA 1
Apfelschorle
Bergquelle
C NOVA 1
Rote bete saft
Beutelsbacher
D NOVA 1
Jus de citron vert
Beutelsbacher
B NOVA 1
Pur jus de pomme
Beutelsbacher
E