Barcode: 0853896007208
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 214.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 57.1 g |
| of which sugars | 50.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Blackberries, evaporated cane, pectin
Additives
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Duo de lentilles aux épices à l'indienne
SI BON
C NOVA 3
Ferrero couscous bio 800g
Ferrero
A NOVA 3
Basmati Commerce équitable
Taureau Ailé
C NOVA 1
Basmati himalaya
Taureau aile
B NOVA 1
Pates panzani torti 3 kg
Panzani
A NOVA 1
Panzani pulpe fine zero residu de pesticide 2x400g
Panzani
A NOVA 3
Pains Matlouh & kesra
Le Renard
C NOVA 3
Riz Long Grain de Camargue
Taureau Ailé
B NOVA 1
Riz de Camargue Parfumé
Taureau Ailé
B NOVA 1
Riz thaï équitable
Taureau Ailé
B NOVA 1
Riz pz bio long grain indica 5kg
Panzani +
B NOVA 1
Graines de couscous aux épices douces
Si Bon
C NOVA 3