Barcode: 0746143413436
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 111.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 33.3 g |
| of which sugars | 27.8 g |
| Fiber | 5.6 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 1.2 g |
Ingredients
Blackberries, pure cane sugar, apple cider vinegar, key lime juice, balsamic vinegar, lemon juice, cinnamon, salt, ginger, cayenne pepper.
Related Products in Condiments
Maionese
Consilia
E NOVA 3
Vinaigre Balsamique
Ponti
NOVA 4
Aroma antico aceto di vino bianco
Ponti
NOVA 2
Sale marino iodato
Consilia
NOVA 2
Calve' Top Down Senape ML. 250
calvé
E NOVA 4
Vinaigre balsamique de Modène
Ponti
NOVA 2
Sugo arrabbiata
consilia
B NOVA 4
Besciamella
Consilia
D NOVA 4
Sugo di astice
Consilia
D NOVA 4
Sugo alle olive
Consilia
B NOVA 4
Vinaigre balsamique de Modène
Ponti
NOVA 4
Senape
Consilia
D NOVA 3