Barcode: 0041415382633
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 45.8 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.1 g |
| of which sugars | 11.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, sugar, concentrated lemon juice, blackberry puree, natural flavors, fruit and vegetable juice (for color)
Related Products in Beverages
Hobgoblin IPA
Wychwood Brewery
NOVA 3
Classic Coca-Cola
Mr Freeze
E
Artic coffee intenso
C NOVA 4
Nordic Mist
Coca-Cola, Coca-Cola Company
E NOVA 4
Zero
Coca Cola
C NOVA 4
Tangerine
Schweppes
D NOVA 4
Nestea Sparkling Lemon Pet
Coca-Cola
C NOVA 4
Ginger Ale 550 ml
Schweppes
E NOVA 4
Ginger beer
John Crabbie & Co
NOVA 4
Cucumber
Lamb & Watt
D NOVA 3
Fanta Cassis Pet
Fanta
E
John Crabbie's Soft Drink (cloudy Ginger, Beer, 330 Ml)
Johnsonville
E NOVA 4