Barcode: 0071537001822
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
CARBONATED WATER, NATURAL FLAVORS
Related Products in Beverages
Boga Cidre
Boga
NOVA 4
Boga - pomme cidre
Boga
E NOVA 4
Boga Lim
boga,SFBT
E NOVA 4
Boga Lim
Boga, SFBT
E NOVA 4
Boga Menthe
Boga
NOVA 4
Boga Menthe
Boga
E NOVA 4
Boga Lim
Boga
E NOVA 4
Boga Mojito
Boga
E NOVA 4
Apla
ECKES-GRANINI, GmbH
E NOVA 4
Celtia
SFBT
NOVA 4
Boga light
SFBT, boga
C NOVA 4
Boga Lim
Boga
NOVA 4