Barcode: 0041331090698
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 33.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.3 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 2.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Blackberry pulp
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Soupe aux nouilles et legumes
NONGSHIM
NOVA 4
Soupe aux nouilles Kimchi
Nongshim
NOVA 4
Bowl noodle Soup
NONGSHIM
NOVA 4
Udon Premium Noodle Soup
Nongshim
C NOVA 4
Kimchi Ramyun
Nongshim
E NOVA 4
Shin Stir Fry Ramyun Beef Flavor
Nongshim
E NOVA 4
SHIN BLACK
SHIN
NOVA 4
Bae Hong Dong
Nongshim
NOVA 4
SHIN RAMYUN
NONGSHIM
NOVA 4
Red Chili Pepper Powder
Nongshim
NOVA 1
Chapagetti Jjajang Noddles
E NOVA 4
SHIN RAMYUN
NONGSHIM
NOVA 4