Barcode: 0033208104201
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 200.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 55.0 g |
| of which sugars | 50.0 g |
| Fiber | 5.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Blackberries and raspberries, sugar, fruit pectin.
Additives
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pineapple Tidbits
Empress
A NOVA 1
Poke Mix
Noh
E NOVA 1
Breadsticks
Stella D'Oro
D NOVA 3
Broccoleaf
A NOVA 1
Mandarin Oranges
Empress
B NOVA 3
Gnocchi
Trader Joe's
A NOVA 4
Stella d'oro breadsticks sesame
Stella D'Oro
D NOVA 3
Peach sweet tea concentrate, peach
E NOVA 4
Raspberry sweet tea, raspberry
E NOVA 4
Premium Veggie Tray With Organic Ranch Dip
Foxy Organic
E NOVA 4
Tropical fruit salad in light syrup
B NOVA 3
Thé Earl Grey Empress
Marks & Spencer
B NOVA 4