Barcode: 0041498332174
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 267.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 66.7 g |
| of which sugars | 63.3 g |
| Fiber | 6.7 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Blackberries, cane sugar, lemon juice.
Related Products in Sweeteners
Western family, rich'n buttery artificial butter flavored syrup
Western Family, Western Family Foods Inc.
E NOVA 4
Alike aspartame sweetener
D NOVA 4
Stevia, zero calories natural sweetener packets
A NOVA 4
Pure granulated sugar
E NOVA 2
Pure light brown sugar, light brown
E NOVA 4
Pure granulated sugar
E NOVA 2
Rich'n buttery artificial butter flavored syrup
E NOVA 4
Western family, no sub brand, granulated pure sugar
Western Family
E NOVA 2
Genuine chocolate syrup
D NOVA 4
Pure powdered sugar, pure powdered
E NOVA 2
Pure granulated sugar, pure granulated
E NOVA 2
Pure granulated sugar, pure granulated
E NOVA 2