Barcode: 0088702016499
Blackcurrant Jelly
by Bonne Maman
Labels
kosher
no gmos
non gmo project
orthodox union kosher
Categories
Available in
canada, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 333.5 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 86.7 g |
| of which sugars | 86.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
SUCRE, JUS DE CASSIS, SUCRE DORÉ, PECTINE DE FRUITS.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Овесвни Ядки
MKM
Чипс
Zaira
E NOVA 4
Българско био рафинирано слънчогледово олио
harmonica
B NOVA 2
Хумус класически
Harmonica
A NOVA 3
Peanut butter
harmonica
B NOVA 1
Кори за баница
harmonica
C NOVA 3
Пълнозърнести кори за баница
harmonica
A NOVA 3
Peanut Butter
harmonica
B NOVA 1
Fine corn startch
Dr.Oetker
C NOVA 2
Milk Choco Balls
harmonica
E NOVA 3
Granola myrtilles et vanille
harmonica
D NOVA 1
Печени фъстъци
Бланко,Фоур Лайънс
D NOVA 3