Barcode: 3379140600720
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 61.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 15.0 g |
| of which sugars | 14.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
eau, jus de mangue ( 10% min.)), sucre, acide citrique, arôme.
Additives
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
BOING
Pascual BOING
D NOVA 4
Cold Brew Cauca Colombia Voyager
Coma
B NOVA 1
Mango Caffeine Free Seltzer, Mango
BIG Y
B NOVA 4
White Cranberry Peach Flavored Juice Cocktail In A Blend With Grape Juice From Concentrate, White Cranberry Peach
BIG Y
E NOVA 4
Boisson à base de Jus de Mangue
Cock Brand
E NOVA 4
Milked Walnuts Unsweetened
Elmhurst
NOVA 1
Milked Hazelnuts Unsweetened
Elmhurst
C NOVA 1
Tapatio Bloody Mary Mix, Tapatio
Major peters'
NOVA 4
Banana Flavored Soda, Banana
Tropical
E NOVA 4
Hot & Spicy Bloody Mary Mix, Hot & Spicy
Major peters'
NOVA 4
Néctar de Guayaba
Boing,Sociedad Cooperativa Trabajadores de Pascual
D NOVA 4
Soda
Orangina
D NOVA 4