Barcode: 3222476906694
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 46.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 11.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Eau - jus de citron 35% - sucre - pulpe de citron 3.7%
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Simply Smooth No Sugar Added Peanut Butter Spread
Peanut Butter & Co.
C NOVA 3
Trailblazer Granola
Taos Bakes
E NOVA 3
Dark chocolatey hazelnut spread
D NOVA 4
Granola
Taos Bakes
D NOVA 3
100% juice from concentrate
Clover Valley
E NOVA 1
Fruit Juice
Clover Valley
E NOVA 1
extra džem naranča i kupina
bokun
C NOVA 1
Bourbon peaches
C NOVA 3
Milk chocolatey hazelnut spread
D NOVA 4
Simply Crunchy Peanut Butter Spread
Peanut Butter & Co.
C NOVA 3
Brioche Slider Buns
Pastry Smart
D NOVA 3
Gluten free milk chocolatey hazelnut spread
D NOVA 4