Barcode: 0718791821468
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 64.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 15.6 g |
| of which sugars | 13.6 g |
| Fiber | 1.6 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Water, guava pulp, apple, pineapple, strawberry & carrot juice concentrate, sugar, citric acid (for tartness) and aroma
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
brusnice
garden good
D NOVA 3
Dvojni C
fructal
E
Zobene pahuljice
Bio zone,Žito
A NOVA 1
Fructal classic
Fructal
E NOVA 4
Peach
Fructal
E NOVA 4
Rozine - Grožđice - suvo grožđe
garden good,Konzum
D NOVA 3
indijski orah i brusnice
garden good
D NOVA 3
Mini rice waffles
Bio zone
C
grah
good garden,konzum plus,konzum
A NOVA 1
Bademi
Bademi
B NOVA 1
Kikiriki
Garden good
B
Golica hrenovke
Perutnina Ptuj
NOVA 4