Barcode: 3700785000406
Boisson de citron vert
Processing
NOVA 1
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 39.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Eau, concentré de citron vert
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Amande à tartiner
Bjorg
D NOVA 3
Lavash Flatbread Traditional
Atoria's Family Bakery
A NOVA 4
Muecas de Pasas y Arándanos
MUECAS
D NOVA 4
Old-Fashioned Real Butter Bread
Martin's
C NOVA 4
Tofu Natur
DM Bio
A NOVA 3
Pellito Honey Mustard Peanuts Ava/Per 30g Evtpyta
Pellito
Eco-Score E
Light & Fluffy Buttermilk Complete Pancake Mix
Krusteaz
NOVA 4 Eco-Score C
Tortitas de maíz
Bicentury,Nutrition & Santé
D NOVA 4 Eco-Score B
Artichoke Hearts
365 Everyday Value
B NOVA 3 Eco-Score B
Rukola
Albert
A
Brennan Batch Loaf
Brennans
C NOVA 4
Thin Tortillas
Mejicano
A NOVA 4 Eco-Score A