Barcode: 6134091915388
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 51.6 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.1 g |
| of which sugars | 12.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Eau traitée, sucre, (concentrés de jus raisin, arôme raisin naturel, additifs à des fins alimentaires: SIN330: régulateur d'acidité, SIN(415,466,331): stabilisant, SIN(150c,122): colorant, SIN900a: anti moussant.
Additives
e122
e150c
e330
e331
e415
e466
e900
e900a
Related Products in Boisson Au Fruit Raisin
paldo bul jjajang
paldo
NOVA 4
VOLCANO CHICKEN NOODLE
paldo
NOVA 4
Jjajang Men
Paldo,Paldo Co. Ltd
D NOVA 4
Sriracha king noodle
NOVA 4
Kokomen King Noodle
Paldo Co. Ltd.
E NOVA 4
Veggie Sticks
Paldo
E NOVA 3
Stirfried kimchi ramen
Paldo fun &yum
NOVA 4
Paldo Volcano Chicken Noodle 140G
Paldo
NOVA 4
Tofu Kimchi Snack
Paldo
NOVA 4
Oriental Style Noodle With Soup Base
Paldo
NOVA 4