Barcode: 0055577425114
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 8.5 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.3 g |
| of which sugars | 2.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
LALE A UL AS SERRLE NGREDIENTS WATER,LIQUID SUGAR, CITRICACID, SALT, SODIUM CITRATE, NATURAL AND ARTIFICIAL FLANOURS MONDROTASSUM PHOSPHATE SUCRALOSE (133 mg/710 ml), ACESULFAME POTASSIUM (26 m10 l.R WGHfETENTS EAL SUCRE LIQUIDEACIDE CIFRIOUE, SEL CITRATE DE SODIUM, AROMES NATURELSETARTIHIES MNIPOTASIOUE SUCRALOSE (133mg/710 ml), ACESULFAME POTASSIUM (28 mg/T10 mll COLORANT NEW LOOK, SAME GREAT TASTE! NOUVELLE APPARENCE, MEME BON GOUT Nutrition Facts
Additives
e331
e950
Related Products in Beverages
Vitamin Water
COOLVIT
C
Ice tea Peach
Όλυμπος
C NOVA 4
Кефир
OLYMPUS
B NOVA 1
мляко
Olympus
E NOVA 4
pepsi
Pepsi
E NOVA 4
Greek Iced Mountain Tea Peach
Olympos
C NOVA 1
Relax
COOLVIT
Amstel Radler
Amstel
Bikos cola
Βίκος
Vanilla Energy
Olympus
E NOVA 4
Green Sour Cherry Carbonated
green
C NOVA 4
Choco energy
Olympus
E NOVA 4