Barcode: 3596710363957
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 62.0 kcal |
| Fat | 0.9 g |
| of which saturated | 0.6 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 10.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Lait paniellement écrémé perméat de lait ctW)Iat en poudre (cacaot sucre), sucre, carbonate de calcium, stabilisants carragtËmrw D.
Related Products in Beverages
Brooklyn Stonewall Inn IPA
Brooklyn Brewery
NOVA 3
Festis - Cactus Lime
Carlsberg, Festis
NOVA 4
Mountain Dew - Citrus Blast
Carlsberg, Carlsberg Sverige, Mountain Dew, PepsiCo
E NOVA 4
Pepsi Max Lime
Carlsberg, Pepsi, Pepsico
B NOVA 4
Ramlösa Orginal
Carlsberg, Ramlösa
B NOVA 1
ICE espresso + milk
LÖFBERGS LILA AS
E NOVA 4
1664 25 cl 1664 Blanc Sans Alcool 0.4 DEGRE ALCOOL
1664, 1664 Blanc Sans Alcool
NOVA 4
Julmust
Apotekarnes, Carlsberg
D NOVA 4
Brooklyn special effects
Brooklyn, The Brooklyn brewery
NOVA 3
The Brooklyn Amber Lager
Brooklyn Brewery, The House of Beer
NOVA 3
Carlsberg pilsner, 3,5%
Carlsberg
NOVA 3
Apotekarnes Julmust
Carlsberg
D NOVA 4