Barcode: 6130002002765
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 48.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 12.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Eau, sucre, concentré de jus d'orange, purée de mangue, vitamines (A, C, E, B6, B2, B1).
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Mexican Style Gemüse Bällchen
SoFine
A NOVA 4
Tropicana bio 100% pur jus multifruits
Tropicana
D NOVA 1
Pâte d'arachide
pâte d'arachide
C NOVA 4
Extra Virgin Olive Oil (Organic)
Terra Delyssa
B NOVA 2
Champignons de Paris
Monaghan Champignons
A NOVA 1
super seeded deli rolls
marks and spencers,Marks And Spencer
A NOVA 4
Katjangs
Albert Heijn
C NOVA 4
Golden egg pappardelle
A NOVA 4
Lasagne
A NOVA 1
Farine de châtaigne
Crystal Gourmet
B NOVA 1
Paté vegetal olivada
Casa tarradelas,Tarradelas
D NOVA 3
Garlic basil linguine
A NOVA 4