Barcode: 3350033111844
Boisson pamplemousse citron zéro
by Monoprix
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
eau gazéifiée - JUS d'agrumes à base . Concentrés (Citron 3,4%, orange, pamplemousse acidifiant acide citrique - arôme naturel d'agrumes acésulfame-k, sucri stabilisant E445 - colorant : E142.
Additives
e142
Related Products in Beverages
Illégal energy
E NOVA 4
Goût Taurine
Braou Energy
E NOVA 4
Energy drink blue lagoon
ZAP!
E NOVA 4
Braou Energy Drink
Braou
E NOVA 4
Supremo
Espresso
B NOVA 1
Limonade La Beauceronne
Maison savoure
NOVA 4
Fr line L'Original
Fr Line
E NOVA 4
Chocolat
Légendes Gourmandes
NOVA 4
Tropical
Solpak
D NOVA 4
Zap original
Zappeur
E NOVA 4
Lady Corn
Magical Unicorn Potion
E NOVA 4
Nuit blanche wildberry energy drink
Nuit Blanche
E NOVA 4