Barcode: 3291337601559
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 48.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.0 g |
| of which sugars | 10.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
eau, purée de prune de cythère : 30%, sucre, colorant : E141.
Additives
e141
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Chewing-gum fruits des bois
Hollywood
NOVA 4
Nutter mandorle & arachidi con cioccolato al latte
Cadbury
D NOVA 4
Potato chips with salmon and cream flavor
Lux,uk:Люкс
E NOVA 4
Le pain grillé au Sésame
LU, Mondelez, Pelletier
D NOVA 4
Pain grillé blé complet
LU, Mondelez, Pelletier
C NOVA 4
Milka
Milka
D
Bake Rolls
Tuc
D NOVA 4
Cracotte
lu
C NOVA 4
Philadelphia Naturell Plant Based
Philadelphia
D NOVA 3
Envie de nuts
Grany, LU
E NOVA 4
Philadelphia
Philadelphia
D NOVA 4
Crisp paprika
TUC
D NOVA 4