Barcode: 7622201393670
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 457.0 kcal |
| Fat | 18.0 g |
| of which saturated | 14.0 g |
| Carbohydrates | 71.0 g |
| of which sugars | 55.0 g |
| Fiber | 0.5 g |
| Proteins | 2.6 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Zahăr, sirop de glucoză, grăsimi vegetale (sâmburi de palmier, palmier, shea), LAPTE praf integral, masă de cacao, unt de cacao, LAPTE praf degresat, zer praf (din LAPTE), agent de umezire (sorbitoli), grăsime din LAPTE, arome, emulsifianti (lecitine din SOIA, E476), sare. CIOCOLATA CU LAPTE CONȚINE ŞI ALTE GRASIMI VEGETALE PE LÂNGĂ UNTUL DE CACAO. Substanţă uscată de cacao: 25% minimum in ciocolata cu lapte. POATE CONTINE OUA, FRUCTE CU COAJA LEMNOASĂ.
Additives
e476
Related Products in Snacks
Bacon Slices
Estrela
E NOVA 4
Wesołe grzybki mini ciasteczka
Miltonas
D NOVA 4
Exclusive
Taitau
D NOVA 4
Curd cheese bar
Varena
NOVA 4
Kopiko Coffee Candy
PT Mayora Indah
B NOVA 4
Exclusive selection chocolate, extra dark
taitau
D NOVA 4
Chocolate
C NOVA 4
Dark chocolate with extra cacao
NOVA 4
BEEF JERKY
Meat Makers
E NOVA 3
peanut Butter Schokolade 47%
NAIVU
E NOVA 3
Dark Chocolate
Taitau Exclusive Selection,Taitau
D NOVA 4
Rustic Dark Chocolate
Naive
E NOVA 3