Barcode: 7798307810264
Bombón de chocolate
by Nutri Raw
Processing
NOVA 3
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 467.0 kcal |
| Fat | 26.7 g |
| of which saturated | 10.0 g |
| Carbohydrates | 46.7 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | 4.3 g |
| Proteins | 10.0 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
Chocolate, maní, pasas de uva, pasta de maní, almidón de maíz, harina de algarroba, azúcar de mascabo
Related Products in Snacks
Meat sticks
E NOVA 4
Teriyaki flavored snack sticks
D NOVA 4
Mild snack sticks
D NOVA 4
Ghost Pepper Snack Sticks
Majdecki's
E NOVA 4
Bloody Mary Snack Sticks
Majdecki's
E NOVA 4
Snack Stick
Uncle Butch's
E NOVA 4
Chicken Snack Sticks
Stoneridge
D NOVA 4
Jalapeno & Cheddar Snack Sticks
Stoneridge Wholesale Division L.L.C
D NOVA 4
Chicken Snack Sticks
Stoneridge
D NOVA 4
Chicken Snack Sticks
Stoneridge
D NOVA 4
Snack Sticks
Stoneridge Wholesale Division L.L.C.
E NOVA 4
Bacon & Cheddar Pork & Beef Snack Sticks, Bacon & Cheddar Pork & Beef
Stoneridge
E NOVA 4