Barcode: 0731123729348
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 36.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.3 g |
| of which sugars | 7.7 g |
| Fiber | 0.5 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
carbonated water, pressed apple juice, apple concentrate, honey, natural flavouring (Rhubarb 1%), coconut nectar, natural colour (anthocyanins), makic acid, preservatives (potassium sorbate, dimethyl dicarbonate)
Additives
e163
e202
e242
Related Products in Beverages
Ice tea peach zero
lipton
C NOVA 4
Energy Sugar Free
Slammers
C NOVA 4
volle koffiemelk
Melkan
E NOVA 4
Advocaat
Erven Warnink
NOVA 3
Green Ice Tea
Lipton
NOVA 4
Energy
Slammers
E NOVA 4
Cassis vruchtensiroop
Gwoon
E NOVA 4
kook zuivel light
melkan
NOVA 4
Energy
E
Multivruchten
E
Lipton Peach ice tea zero sugar
Lipton
C NOVA 4
Ensure Plus Liq Kaffee FL
Ensure
D NOVA 4