Barcode: 5707182294832
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 33.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 79.0 g |
| of which sugars | 79.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated Water, Sugar, Acid (Citric Acid), Natural Flavours (Including Natural Quinine)
Additives
e330
Related Products in Beverages
Limpa
Volfas Engelman
D NOVA 4
Akvilė natural mineral water
Akvilė
A
RC Cola - Double Caffeine
Royal Crown
E NOVA 4
Zagariu Fermented Beetroot Juice
Zagariu
B NOVA 3
šviesi kvietinė duonos gira
Gubernija
D NOVA 4
Kefyras 3,2%
Zemaitijos
Passion fruit juice
water+
B NOVA 1
Vitamineral performance
Vitamineral performance
C
šviesi kvietinė gira
gubernija
NOVA 4
VOLFAS ENGELMAN - WHITE PINT
VOLFAS ENGELMAN
NOVA 3
Geriamasis jogurtas GRAIKIŠKA AMFORA su braške ir bananu
Pieno Žvaigždės
NOVA 4
Non-carbonated strawberry flavor drink
Vichy
C NOVA 4