Barcode: 7611690701035
Bon Frit à base de colza holl
by Sabo
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 2
Labels
suisse garantie
Categories
Available in
switzerland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 900.0 kcal |
| Fat | 100.0 g |
| of which saturated | 7.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Huile de colza HOLL 75%, huile de colza 25%
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Vio Leche De Coco
Laive
B
Spaghetti
Don Vittorio,Alicorp
A NOVA 4
leche de coco
laive
D NOVA 4
primor aceite vegetal
alicorp
C NOVA 2
spaghetti
Son vitorrio
Pasta Larga Linguini Grosso
Don Vittorio
B NOVA 1
Aceite Vegetal Primor Premium
Primor
C
Frugos del Valle durazno
C
Fideos Corbata Grande
Nutregal
B NOVA 4
Laive Almond Milk
Margarina Laive Swis
Laive
E NOVA 4
spaghetti
Don vittorio