Barcode: 3254691587716
Bon Jour Ananas
by Pressade
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 1
Labels
no added sugar
tetra pak
Categories
Available in
france, united kingdom
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 50.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.3 g |
| of which sugars | 11.3 g |
| Fiber | 0.5 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Jus d'ananas à base de jus concentré
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Sticky Toffee Pudding
M&S Food
E NOVA 4
Mandarinen Kalamansisaft
Pure Fruit
C NOVA 1
Yo-trunk
Aldi, Sontner
E NOVA 4
Kaffeepads klassisch
Moreno
Gerber Grain & Grow Puffs sabor durazno
Gerber
NOVA 4
Salbei Honig
Westminster
NOVA 1
Dunkin' Donuts, Mango Pineapple Fruited Iced Tea, Large
Dunkin' Donuts
B
Quick Mix Milkshake Typ Erdbeere, Erdbeere
SchoVit
E NOVA 4
Bio-Kräutertee
Gut Bio
NOVA 1
Golden Corral, Dr Pepper
Golden Corral
C
Perkins, Sutter Home Merlot
Perkins
B
Eat Well Orange, Lemon, Ginger, Turmeric and Cayenne Shot
M&S
D NOVA 1