Barcode: 7502230942356
bon o bon
by Arcor
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 540.0 kcal |
| Fat | 33.3 g |
| of which saturated | 16.0 g |
| Carbohydrates | 51.3 g |
| of which sugars | 47.3 g |
| Fiber | 4.0 g |
| Proteins | 8.7 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
بونبون مع حشوة كريم الفول السوداني(فستق)والرقاقة
Related Products in Snacks
Hand Cooked Chips - Rosemary Flavour
Deluxe
D NOVA 3
Peanut butter cups
McEnnedy
E NOVA 4
Kibbeh, rund en ui
1001 delights
C NOVA 3
Crunch Salted Caramel
Crownfield, Lidl
C NOVA 4
Fior d’Avena: frollini per la prima colazione
Real Forno
C NOVA 4
Kibbeh, kip en ui
Lidl, 1001 delights
C NOVA 3
Jelly Babies
Sweet Corner (Lidl)
NOVA 4
Cheese & Tomato Mini Pizzas
Alfredo
D NOVA 3
Whipped Chocolate Orange
Crownfield, Lidl
E NOVA 4
Lentil Barbecue
Lidl
D NOVA 4
Protein schoko muffin
Kuchen Zauber
D
Kibbeh, kaas
1001 delights
C NOVA 3