Barcode: 8712566387335
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 523.0 kcal |
| Fat | 59.0 g |
| of which saturated | 18.0 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Ingrediën: Plantaardige oliën (koolzaadi palm), water, droge (mono-en diglyceridenvanveüuren, voedingzuur zonnebloemlecithine), consenteermiddel nabaudiike en E. kleursbl (aroteen).
Related Products in Fats
Ottavio olive Oil
Ottavio
C NOVA 2
Масло сливочное 82.5% Светаево
Светаево
NOVA 2
Hubertus Schmalz
Bedford Delikatessen
E NOVA 4
Beurre Arachides Cremeux
Kraft
B NOVA 4
7days double coconut max
7days
E
Olive Oil
Kirkland
B NOVA 2
Country Crock Calcium
Country Crock
D NOVA 4
Spreadable Butter with Canola Oil
Aldi
D NOVA 2
Smör- & rapsolja
Arla
D NOVA 4
Garlic spread, garlic
Signature Select
E NOVA 4
Organic Extra Virgin Olive Oil
La Espanola
C NOVA 2
Butter with Olive Oil & Sea Salt
Land O Lakes
E NOVA 2