Barcode: 75061678
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 9.6 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.4 g |
| of which sugars | 2.4 g |
| Fiber | 0.7 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 14.0 g |
Ingredients
Agua bonafont, jugo concentrado de manzana (7%), fibra dietetica (polidextrosa), acido malico, concentrado bonafont kids manzana con stevia (13,9 mg/100 ml), saborizantes, acido citrico y caramelo clase IV.
Additives
e1200
e150d
e296
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Rafhan Corn Flour
Rafhan
NOVA 1
Mango nectar
C NOVA 4
maribel smooth peanut butter
A NOVA 1
Colle d'ail
Mitchell's
NOVA 3
Riz étuvé
B NOVA 1
Kimchi with Tumeric and Black Pepper
loving foods
A NOVA 3
Bake Time: Coconut Cake Slices
Hilal
E NOVA 4
Basmati Rice
Majestic
B NOVA 1
Rýže basmati
Punjab pride
B
Femented Kimchi
Loving Foods
A NOVA 3
Nescafe
Nestle
NOVA 4
Trisha Gold Refined Soyabean Oil
Trisha Gold
NOVA 2