Barcode: 7610114030386
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 239.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 97.0 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
isomaltol, acidifiant :acide malique, concentré de jus de framboises (0,6%), arôme(0,3%) édulcorants :acesulfame K et néohesperidine DC.
Additives
e296
e950
e959
Related Products in Snacks
Galletas de Quinua, Almendra y Chips de Chocolate
EBA
NOVA 4
La Reina Obrera
Balabol
NOVA 4
Crackers
Ferrari Ghezzi
NOVA 4
Mini crackers
Ferrari Ghezzi
NOVA 4
Cono Ricoco
Delizia Helados,Delizia,Ricoco
NOVA 4
Ta-Mixeao
Crispy Chips,Ta-Mixeao,Snacks4U
NOVA 3
Crackers con Quinua
Ferrari Ghezzi
NOVA 4
Crackers
Ferrari Ghezzi
NOVA 4
Integral
Ferrari Ghezzi
NOVA 4
Melitas
Ferrari Ghezzi,Melitas
NOVA 4
Galletas Crackers de Agua
Ferrari Ghezzi
NOVA 4
Crackers
Ferrari Ghezzi
NOVA 4