Barcode: 7610400082556
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 629.0 kcal |
| Fat | 49.0 g |
| of which saturated | 36.0 g |
| Carbohydrates | 41.0 g |
| of which sugars | 39.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 4.7 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
захар, растителни мазнини (кокосово масло, палмови ядки), какаово масло, какаова маса, пълномаслено мляко на прах, обезмаслено мляко на прах, безводна млечна мазнина, лактоза, лешници, емулгатор (соев лецитин), ечемичен малцов екстракт, аромати, ванилия, Може да съдържа бадеми,
Allergens
gluten
milk
nuts
soybeans
Related Products in Snacks
Pastillas clásicas
Juanola
D NOVA 4
Chocolate negro con naranja
Alimerka
E NOVA 4
Digestive avena
Alimerka
D NOVA 4
Galleta de cacao rellena de crema
Alimerka
E NOVA 4
Perlas balsámicas
Juanola
B NOVA 4
Chocolate negro 72% de cacao
Alimerka
E NOVA 4
Chocolate con leche y avellanas extrafino
Alimerka
E NOVA 4
Palmeras
Alimerka
E NOVA 4
Chocolate negro 55% de cacao con almendras
Alimerka
E NOVA 4
Conos de maiz con sabor a bacon y queso
alimerka
D NOVA 4
Chocolate negro 72% de cacao con edulcorante
Alimerka
D NOVA 4
Chocolate blanco
Alimerka
E NOVA 4