Barcode: 2200279401050
Bonbons-Bio
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 4
Labels
no gluten
organic
vegetarian
eu organic
vegan
eg öko verordnung
the vegan society
Categories
Available in
croatia, slovenia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 379.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 95.0 g |
| of which sugars | 77.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Glukozni sirup, šećer, ekstrakt kadulje* 0,9%, ekstrakt začinskog bilja* 0,1%, ulje kadulje* 0,03 %, ulje eukaliptusa, prirodni mentol. ("Iz kontroliranog biološkog uzgoja).
Related Products in Snacks
White Cupcakes
Kimberley's Bakeshoppe
E NOVA 4
Cupcake Cake
Kimberley's Bakeshoppe
E NOVA 4
White Cupcakes
Kimberley's Bakeshoppe
E NOVA 4
Chocolate Cupcakes
Kimberley's Bakeshoppe
E NOVA 4
White Cupcake Cake
Kimberley's Bakeshoppe
E NOVA 4
Cupcake Cake
Kimberley's Bakeshoppe
E NOVA 4
Cupcake Cake
Kimberley's Bakeshoppe
E NOVA 4
White Cupcake
Kimberley's Bakeshoppe
E NOVA 4
Cupcake Cake
Kimberley's Bakeshopee
E NOVA 4
Cupcake
Kimberley's
E NOVA 4
White Cupcake Cake
Kimberley's Bakeshoppe
E NOVA 4
White cupcakes
E NOVA 4