Barcode: 0803810234883
Bubble gum straws
Processing
NOVA 4
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 400.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 100.0 g |
| of which sugars | 100.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sugar, glucose syrup, dextrose, flavoring, coloring (indigo carmine).
Additives
e132
Related Products in Beverages
โอวัลตินสูตรน้ำตาลน้อย 30%
โอวัลติน,Ovaltine
โอวัลติน 3-1
โอวัลติน,Ovaltine
Boisson aux aromes graines de basilic
Psp
E NOVA 4
Boisson Aux Graines De Basilic
Psp
E NOVA 4
coconut water with watermelon 500 ML
Ufc
C
เนสกาแฟ ลาเต้
Nescafé,เนสกาแฟ,Nestle,เนสเล่
C
Boisson aux graines de basilic arôme cocktail de fruits
PSP
E NOVA 4
Ovaltine
Ovaltine
NOVA 4
Boisson aux graines de basilic arôme mangue
PSP
E
ยูเอฟซี กาแฟดำ
UFC,ยูเอฟซี
refesh coconut water with watermelon
ufc
C
นมถั่วเหลืองยูเอชที รสโกโก้มอลต์
ไมโล,Milo
B