Barcode: 7891118025695
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 366.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 91.7 g |
| of which sugars | 75.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
sugar co coon cyri ip cabare fosc reo 40, fd,c yellow 6 and fd,c blue 2 an ingredientes: azucar, jarabe de glucon curcuma, colorantes artificial made a conul
Related Products in Snacks
Sucette chocolat
Marks & Spencer
E NOVA 4
Pita chips
D NOVA 3
Baked in brooklyn, pita chips, sour cream & onion
Baked In Brooklyn
D NOVA 4
Pumpkin Spiced sandwhich cookies
Dandies
E NOVA 4
Flatbread crisps
Baked In Brooklyn
D NOVA 4
Flatbread
Baked In Brooklyn
D NOVA 3
Aladdin bakers, baked in brooklyn, all natural breadsticks, chile pepper with sesame seeds
Aladdin Bakers
D NOVA 4
Pita Chips
baked in Brooklyn
D NOVA 4
Pita chips
D NOVA 4
Baked in brooklyn, flatbread crisps, quinoa and chia
Baked In Brooklyn
C NOVA 4
Baked in Brooklyn Pita Chips Garlic & Parmesan
Aladdin Bakers Inc.
A NOVA 4
Flatbread Crisps
Baked In Brooklyn
D NOVA 4