Barcode: 0852311004594
Bubbles
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Labels
no gluten
vegetarian
kosher
vegan
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.5 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.4 g |
| of which sugars | 0.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered carbonated water, erythritol, cherry juice concentrate, citric acid, malic acid, natural flavors, vegetable and fruit juice concentrates (for color), coffeefruit extract, stevia leaf extract, white tea extract, ascorbic acid (vitamin c), caffeine, sodium citrate.
Additives
e296
e330
e331
e960
e968
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Misheel Sliced Bread
Талх Чихэр ХХК
C NOVA 3
Plant-Based Soja Classic
V-Love
A NOVA 3
Vegetal garbanzos con espinacas
litoral
B NOVA 3
purée d’amandes non émondées
Karma
NOVA 1
Dalmatinska juha
Maggi
C NOVA 4
Fusilli lentilles
A NOVA 1
Seckani šampinjoni
Maxi pijaca
A NOVA 1
Mélange de fruits rouges surgelés
Mundorama
A NOVA 1
Rustic, hleb
Sarlo
Riz long incollable rouge complet
Priméal
B NOVA 1
Protein oatmeal chocolate
Sweetfit
A NOVA 4
Začin C
Nestlé
NOVA 4