Barcode: 8723400939580
bubblicious cola
Processing
NOVA 4
Available in
netherlands
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 292.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 71.0 g |
| of which sugars | 58.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Suiker, glucosestroop, gom, voedingszuren (citroenzuur, wijnsteenzuur, appelzuur), bevochtigingsmiddel (glycerol), aroma's, emulgator (lecithinen), rode bietensapconcentraat.
Additives
e296
e322
e330
e334
e422
Related Products in Snacks
Hagensborg Chocolates, Wild Boar Milk Chocolate, Toasted Coconut & Banana
Hagensborg Foods U.S.A. Inc.
E NOVA 4
New York Deli Style baked CHEESECAKE
Trader Joe's
E NOVA 4
Biscuits feuille d'érable avec sirop d'érable
E NOVA 4
Ocean spray, dried cranberriesl blueberry imp
Ocean Spray
D NOVA 4
Wild Boar, Dark Chocolate, Sour Cherry Almonds
Hagensborg Foods U.S.A. Inc.
E NOVA 4
U-GUA rice snack
Nongshim
E NOVA 4
Honey twist snack
Nongshim, Nongshim Co. Ltd.
D NOVA 4
5 adorables dark truffle pig chocolates
E NOVA 4
Banana Kick Corn Puffs Banana
Nongshim,Nongshim America
E NOVA 4
Mini churros
E NOVA 4
47% Cacao Milk Hazelnut Chocolate Truffle Bar
Truffle Pig
E NOVA 4
Hangensborg, Assorted Chocolate Truffles
Hagensborg Foods U.S.A. Inc.
E NOVA 4