Barcode: 0012000230691
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 2.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.1 g |
| of which sugars | 0.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
carbonated water, pear juice concentrate, citric acid, natural flavor, malic acid, potassium benzoate, potassium citrate, sucralose, acesulfame potassium, vitamin E acetate, beta carotene
Additives
e212
e296
e330
e950
e955
Related Products
Mango And Pineapple Overnight Oats
Starbucks
NOVA 4
Mixed Fruit & Nuts
Starbucks Coffee Company
D NOVA 4
Butter Gourmet Popcorn
Starbucks Coffee Company
D NOVA 4
Starbucks, gourmet popcorn, butter
Starbucks, Starbucks Coffee Company
D NOVA 4
Dark Chocolate Peanut Butter Cups
Starbucks
E NOVA 4
Five Cheese Toastie
Starbucks
D NOVA 3
Dark chocolate
Starbucks
E NOVA 4
Yogurt parfait
Starbucks
NOVA 4
All butter shortbread biscuits
Starbucks
E NOVA 3
Cold Brew Dark Chocolate Hazelnut Concentrate
Starbucks
B NOVA 4