Barcode: 0194346208234
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 375.0 kcal |
| Fat | 1.8 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 73.2 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 14.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
ORGANIC SEMOLINA (WHEAT)., CONTAINS WHEAT. MADE IN A FACILITY THAT ALSO HANDLES EGGS.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Banana Shallots
M&S Select
A NOVA 1
Avena sabor original
Alpina, Alpina Productos Alimenticios
E NOVA 4
Sourdough slices
The rustik oven
NOVA 4
Haricots Verts Extra-Fins
BONDUELLE
A NOVA 3
Herbal tea blend
Tadin Herb & Tea Company
B NOVA 4
Zesty guacamole
M&S, Marks & Spencer
B NOVA 3
Avena Oatmeal Smoothie, Cinnamon
Alpina, Alpina Productos Alimenticios
E NOVA 4
Light Red Kidney Beans
Vitarroz
B
Tadin, Chamomile Tea
Tadin Herb & Tea Company
B NOVA 1
Alpina, avena oatmeal smoothie, dulce de leche
Alpina, Alpina Productos Alimenticios
E NOVA 4
Tadin, Orange Spice Green Tea, Orange
Tadin Herb & Tea Company
B NOVA 4
Avena light
Alpina, Alpina Productos Alimenticios
C NOVA 4