Barcode: 0812603021470
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 333.0 kcal |
| Fat | 0.9 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 70.2 g |
| of which sugars | 5.3 g |
| Fiber | 3.5 g |
| Proteins | 12.3 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Organic durum wheat semolina
Allergens
gluten
Related Products
Self Rising Corn Meal Mix
Hy-Top
Chili Style With Onions Diced Tomatoes, Chili Style With Onions
HY-TOP
A NOVA 3
Blueberries
Parade
A NOVA 1
Breaded onion rings
NOVA 4
Soy sauce
Parade, The Federated Group Inc.
E NOVA 4
Parade, instant oatmeal
Parade
A NOVA 4
Tomato Ketchup, Tomato
HY-TOP
D NOVA 4
Parade, mozzarella cheese
Parade
D NOVA 3
Colby And Monterey Jack Cheese
Parade, The Federated Group Inc.
D NOVA 3
Juice, Lemon
Parade, The Federated Group Inc.
B NOVA 1