Barcode: 0680499821807
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 12.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.4 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
WATER, KOMBUCHA CULTURE, ASSAM TEA, VAUPON HOLLY TEA, ORGANIC AMERICAN SUGAR CANE, MANGO, TURMERIC, LION'S RANGPUR LIME, BLACK PEPPERCORN, NUTMEG, CLOVE, LIME ZEST
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Genki ramune blueberry
Genki
E NOVA 4
Alkaline water
B NOVA 1
Aloe Drink
NOVA 4 Eco-Score C
Sprite
sprite
E NOVA 4
Tonic water
Coca-Cola
E NOVA 4
Apple & Elderflower High Juice
M&S
NOVA 4
Diet Coke
Coca-Cola
C NOVA 4
Acqua Panna Glass Bottle Mineral Water
Nestlé,Acqua Panna,San Pellegrino
A
Pera
Placer
E NOVA 4
Sweet and sour
Fused by fiona
E NOVA 4
Levité Manzana 1.5L
Villa Del Sur
D NOVA 4
Zitrone Pur Direktsaft
Hitchcock
B NOVA 1 Eco-Score D