Barcode: 5941341033843
Bucegi vegetal
Available in
france, romania
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 270.0 kcal |
| Fat | 27.3 g |
| of which saturated | 2.8 g |
| Carbohydrates | 3.6 g |
| of which sugars | 0.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.1 g |
| Salt | 1.3 g |
Ingredients
apă, ulei vegetal de flearea-soarelui proteină vegetalā din soia, sare iodată, amidon din grâu, stabilizatori: polifosfați; emulsifiantj: stearoil 2-lactilat de sodiu esteri citrici ai mono - și digliceridelor cu adzi grasi; arome, sirop de glucoză, condimente, mustar, telină, ratențiatori de aromă: monoglutamat de sodiu, 5'-ribonudeotide disodice; legume deshidretate (tomate, ceapă, usturoi), agent de îngroşare: gumă xantan; agenti gelatinizanti: carage an, dorură de potasiu; antioxidanți: ascorbat de sodiu, acid citric, coloranți: caramel carmră, extract de ardei roşu.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
tarte or feuilletée
herta
D NOVA 4
Tuno Thai sweet chilli
Loma linda
C NOVA 4
plant based goodness
Linda lona
C NOVA 4
Haché végétarien
Quorn
A NOVA 4
STUDENT:INNEN-FUTTER
Billa Bio
D NOVA 3
Tuno in spring water
Loma Linda
NOVA 3
peanut butter cup dairy free
B NOVA 4
Plant-Based Tuna
Good Catch
A NOVA 4
american sandwich nature
Harris
NOVA 4
5-Korn- Knäckebrot
Dr. Karg's
E NOVA 3
Pommes de terre entières cuites sous vide à la vapeur
Lunor
A NOVA 3
Hamburgers Végétariens à Poêler
Simplement bon et bio
C NOVA 3