Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 349.0 kcal |
| Fat | 10.0 g |
| of which saturated | 10.0 g |
| Carbohydrates | 41.0 g |
| of which sugars | 29.0 g |
| Fiber | 0.6 g |
| Proteins | 4.7 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
Suiker, magere MELK, TARWEBLOEM, EIEREN (scharrel). plantaardige oliën (palmpit, raapzaad, palm), water, room (MELK), HAZELNOTEN (2,5%), chocoladedecoratie (bevat: MELK, SOJA), plantaardige vetten (palm, palmpit), aardappelzetmeel, njstzetmeel, koffie (0,4%), rijsmiddelen (difosfaten, natriumcarbonaten), TARWEZETMEEL emulgatoren (polyglycerolesters van vetzuren, mono - en diglyceriden van vetzuren, polyoxyethyleensorbitaanmonooleaat (polysorbaat 80)) gedroogde glucosestroop, aroma, kleurstof (caroteen), verdikkingsmiddel (carboxymethyl cellulose), citroensap, antioxidant (ascorbinezuur). Kan sporen bevatten van andere noten.
Allergens
Additives
Related Products in Snacks
Lapin Chocolat au lait
Riegelein
Schoko Kugeln - Feine Vollmilchschokolade
Želé s hroznovou šťávou z koncentrátu, obalené v cukru
Friedel
Moulage chocolat Noël
Riegelein, Riegelein Confiserie
Wird geladen …
Riegelein Confiserie
Katzenzungen Zartbitter
K-Classic
Perles de Chocolat au lait solide
Riegelein Confiserie
FC Bayern Adventskalender
Riegelein
Adventskalender
Riegelein
Praline Feine Eier
Riegelein Confiserie
Ostermischung
Hans Riegelein & Sohn, Riegelein
Milk Chocolate Santa
Riegelein