Barcode: 3274060049157
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 291.0 kcal |
| Fat | 23.0 g |
| of which saturated | 16.1 g |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 20.0 g |
| Salt | 1.6 g |
Ingredients
Lait de vache pasteurisé (95%), lait de chevre pasteurisé (5%), sel, ferments, coagulant.
Allergens
milk
Related Products in Dairies
Limbažu 2.5% piens 1.5l
Limbažu piens,Food Union
B
Semi-skimmed west country milk
Dairy Manor
B
Bifido jogurts bez piedevām
Kārums
B
Crème Fraîche
REWE Bio
D NOVA 1
Aveņu-melleņu Lakto
Lakto
B NOVA 4
2.5% pasterizēts piens
Limbažu piens
B
9% pilnpiena biezpiens
Limbažu piens
A
Rabarberu un ērkšķogu Lakto
Food Union
B NOVA 3
20% skābais krējums
Limbažu piens, Food Union
D
Zemeņu-banānu jogurts
Rasēns
C NOVA 4
Emmentaler 45% Fett i. Tr. am Stück, nussig-mild
Gutes Land, Netto Marken-Discount
C NOVA 3
Raudzēts piena produkts
Lakto
A NOVA 1