Barcode: 4013423009235
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 366.0 kcal |
| Fat | 2.6 g |
| of which saturated | 0.7 g |
| Carbohydrates | 70.0 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | 3.3 g |
| Proteins | 14.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
HARTWEIZENGRIESS, EIER aus Bodenhaltung (10%)
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Kiwifruit Green
Zespri
B
Stuffed Gnocchi Mushrooms & Truffle
Di Martino
C NOVA 4
Frosted sugar cookie flavored drizzled kettle corn
E NOVA 4
Chili & Garlic Green Peas kimchi flavored
NICOS
C NOVA 4
Fusilli Corti Col Buco
A NOVA 1
Pastificio di martino
A NOVA 1
Tagliatelle Pasta
Pastificio G. Di Martino
A NOVA 1
Farfalle
Di Martino
A NOVA 1
Sungold Kiwifruit
Zespri
A NOVA 1
kiwi
Zespri
NOVA 1
Di martino spaghetti pasta
Pastifico Di Martino Gaetano
A NOVA 1
Kiwi fruit green
Esprit
B