Barcode: 4061462931451
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 367.0 kcal |
| Fat | 3.2 g |
| of which saturated | 1.1 g |
| Carbohydrates | 69.0 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | 3.2 g |
| Proteins | 14.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Hartweizengrieẞ, Frischei" (15%). 1) Eieraus Bodenhaltung Kann Spuren von Soja, Sesam, Senf und Lupinen enthalten.
Allergens
eggs
gluten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Fruit juice cocktail
E NOVA 4
Arizona Sweet Tea big bottle
Arizona
E NOVA 4
Watermelon Fruit Juice Cocktail
AriZona
E NOVA 4
Arizona, decaf-zero green tea with ginseng
Arizona,Ferolito Vultaggio & Sons
C NOVA 4
Southern Style Real Brewed Sweet Tea
Arizona,Ferolito Vultaggio & Sons
E NOVA 4
Arizona diet green tee
Arizona, Ferolito Vultaggio & Sons
C NOVA 4
Arizona, fruit juice cocktail, fruit punch
Arizona, Ferolito Vultaggio & Sons
E NOVA 4
Diet Green Tea, Blueberry
Arizona, Ferolito Vultaggio & Sons
C NOVA 4
Arizona Ice Tea with Lemon Flavor
Arizona
E NOVA 4
Green Tea big bottle
Arizona
D NOVA 4
Grapeade Fruit Juice Cocktail
AriZona
NOVA 4
Zero Calorie Green Tea With Ginseng
Arizona, Ferolito Vultaggio & Sons
C NOVA 4