Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 313.0 kcal |
| Fat | 9.1 g |
| of which saturated | 1.1 g |
| Carbohydrates | 49.0 g |
| of which sugars | 20.0 g |
| Fiber | 4.0 g |
| Proteins | 6.9 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
Náplň 45 % [maková směs 58 % (cukr, mák 35%. maltodextrin, bramborová bobtnavá mouka, kukuřičný škrob, sušený vaječný bílek, stabilizátory: E401, E1422; koření, aroma, konzervant: kyselina sorbová), voda, tekutý sirup (glukózo-fruktózový sirup, voda, cukr), strouhanka (pšeničná mouka, voda, řepkový olej, droždí, sůl s jódem /jedlá sůl, jodičnan draselný/, pšeničná sladová mouka, ječný sladový extrakt), aromatický přípravek (zvlhčující látka: glycerol; voda, regulátory kyselosti: octany sodné, kyselina octová; přírodní citronové aroma)], pšeničná mouka, voda, řepkový olej, cukr, tekutý sirup (glukózo-fruktózový sirup, voda, cukr), droždi, přípravek (pšeničná mouka, ječná sladová mouka, emulgátor: E471; zahušťovadlo: guma guar; látka zlepšující mouku: kyselina L-askorbová; regulátor kyselosti: E341; enzymy), sůl s jodem (jedlá sůl, jodićnan draselný), konzervant: propionan vápenatý. Výrobek může obsahovat stopy mléka, sóji a skořápkových plodů.
Allergens
Additives
Related Products
Lightly Salted Dry Roasted Seasoned Peanuts
Raley's
Dry Roasted Seasoned Peanuts
Raley's
Tomato, onion & garlic pasta sauce, tomato, onion & garlic
Raley's
Pasta Sauce
Raley's
Roasted salted almonds
Raley's
Purely Made Dry Roasted Unsalted Peanuts
Raley's
Roasted party peanuts
Raley's
Pasta Sauce
Raley's
Whole Lightly Salted Cashews
Raley's
Cashews Halves & Pieces
Raley's