candy can toffee apple
by Candy can
Labels
Available in
canada
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Carbonated water Citric acid. Caramel Natural flavouring. Sodium citrate. Sweeteners (sucralose, acesulfame K) Ascorbic Macid. Best before: see bottom of can. 00183 • RETURN FOR REFUND WHERE APPLICABLE C Ingrédients: Eau gazéifiée Acide citrigue. Caramel Arôme naturel Citrate de sodium. Edulcorant (sucralose, acésulfame K) Acide O ascorbique. Date limit de conservation: voir bas de u la cannette. Imported by/Importé par Unique Foods (Canada) Inc. Montreal, Canada H4N 2R1 CANDY CAN P.O. Box 15660, 1001 ND, Amsterdam, [email protected] the Netherlands mLe Product of the EU / Produit de l'UE DRINKCANDYCAN.COM
Additives
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Organic Apple
Levita
Iced tea green
Lidl
Double Concentrate Squash Summer Fruits
Lindhouse
Red smoothie
Lidl, Solevita
Carrick Glen - Dragonfruit and yuzu vitamin water
Carrick Glen
Sodasirup Cola Geschmack ohne Zuckerzusatz
Freeway, Lidl
Cranberry juice cocktail
Solevita
Succo ananas senza zuccheri aggiunti
Solevita
Grüner Tee Mischung mit Sencha
Lord Nelson
Mela, frutti rossi e melograno
Solevita
Bio ginger turmeric shot
Solevita
Bio Mela
Solevita