Barcode: 8713305810008
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 390.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 97.0 g |
| of which sugars | 68.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sucre, sirop glucose, eau, arôme, colorants (E120, E171).
Additives
e120
e171
Related Products in Snacks
Ball park, the flame grilled beef jerky, original
Ball Park, Sara Lee Foods
E NOVA 4
The flame grilled teriyaki beef jerky
E NOVA 4
Bourbon bbq beef jerky
Ball Park, Sara Lee Foods
E NOVA 4
Barbecue pork jerky
Ball Park, Sara Lee Foods
E NOVA 4
Ball park, the flame grilled beef jerky, original
Ball Park, Sara Lee Foods
E NOVA 4
Ball park, the flame grilled beef jerky, teriyaki
Ball Park, Sara Lee Foods
E NOVA 4
Ball park, the flame grilled beef jerky, bourbon bbq
E NOVA 4
The flame grilled sweet chipotle beef jerky
E NOVA 4
Ball park, the flame grilled beef jerky, peppered smoke, peppered smoke
Ball Park, Sara Lee Foods
E NOVA 4
Ball park, the flame grilled pork jerky, teriyaki, teriyaki
E NOVA 4
Ball park, the flame grilled pork jerky, barbecue
E NOVA 4
Fire roasted chili tortilla
M&S
C NOVA 4