Barcode: 0041420184000
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 385.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 100.0 g |
| of which sugars | 76.9 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Sugar, corn syrup, peppermint oil, red 40, red 40 lake.
Additives
e129
Related Products in Snacks
Adropharm Eukalyptus Reizlindernde Pastillen
C NOVA 4
Mélange d'hiver
C NOVA 4
Grand cru noir
laderach
E NOVA 4
Popcorn milk
laderach
E NOVA 4
Dark Chocolate Bar
Läderach
E NOVA 4
Cacao intense 80%
Amarrú
E
Dekorierte Frischschokolade assortiert
E NOVA 4
Läderach Napolitans Etui
E NOVA 4
Mischung dekorierter Schokolade
Läderach
E NOVA 4
Carrés grand crû noir
Läderach
E NOVA 4
Tiramisu'
Don Leone
NOVA 4
Truffes Classic Assortis
E NOVA 4