Barcode: 0850065537085
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 167.0 kcal |
| Fat | 6.7 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 26.7 g |
| of which sugars | 26.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Coconut milk (water, coconut cream), organic liquid cane sugar (water, organic cane sugar), almond milk (water, almond butter), natural flavors, sunflower lecithin, dipotassium phosphate, guar gum, sea salt, gellan gum
Additives
e322
e322i
e340
e340ii
e412
e418
Related Products
Monte white
Zott
NOVA 4
Monte snack
Zott
E NOVA 4
Vanilkový puding se šlehačkou Cremore DUO
Zott
C NOVA 4
Kakaový pudink s polevou s vanilkovou příchutí
Coop, Zott
C NOVA 4
Monte
Zott
D NOVA 4
Black and white
Zott Monte
D NOVA 4
Monte Snack
Monte snack,Zott
E NOVA 4
Zottarella Saison - Mini-Herzen
Zott
C NOVA 3
Zottarella
Zott
C NOVA 3
Monte Snack
Zott
E NOVA 4